Rensa Grup Taşımacılık kalite ve güveni sizlere sunmak, sizlere kalite standartları çerçevesinde hizmet vermek amacıyla Ankara’da kurulmuştur.

Faaliyet Alanlarımız; Nakliyat , Asansör Kiralama ve Rent a Car 'dır.

Rensa Taşımacılık olarak taşımacılık sektöründe var olan tecrübemiz ve mevcut kalitemiz ile sizler için var gücümüzle çalışıyoruz. Rensa taşımacılık olarak nakliyat sektörü içerisinde müşterilerin ve değişen zamanın beklentilerini de dikkate alarak sürekli olarak kendimizi yeniliyor, sizler için en aktif ve en kaliteli hizmeti sunmak adına hizmet veriyoruz.

Yılların deneyimi ve güveni ile birlikte sizlere sağladığımız nakliyat hizmetinde, değişmeyen tek gerçeğimiz olan dürüstlük ilkesine sonuna kadar bağlı olmakla birlikte Rensa Taşımacılık olarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmakta ve buna bağlı olarak hizmet altyapımızı sürekli olarak yenileyerek ilerlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha iyisini sunmak ve daha etkin hizmet sunmak için var gücümüzle çalışmakta ve gelişen dünyanın gelişen teknolojisine ayak uydurmak suretiyle, yılların bilgi ve birikimini hizmetlerimizde doğrudan kullanmaktayız. Rensa Taşımacılık olarak sahip olduğumuz sağlam ve kaliteli iş prensibini korumak için her geçen gün kendimizi ve ekibimizi geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibimizle sizlerin yanında yer almaktan kurulduğumuz ilk günden bu yana kıvanç duyuyoruz.

Misyonumuz

Rensa Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendimizi yenilemek, dünya çapındaki gelişmeleri ve taşımacılık sektöründeki yenilikleri yakından takip etmek, kurmuş olduğumuz sistemlerimizi yenileyerek güncel tutmak, sizlere en uygun çözümü sunmak odaklı hareket etmek en öncelikli görevimizdir. Bu görevlerimiz bilincinde hareket ederek nakliyat sektörünü geliştiriyor, sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Hedeflerimiz

Rensa Taşımacılık olarak birincil hedefimiz kurulduğumuz yıldan itibaren güvenini sağladığımız mevcut müşteri portföyümüzü korumak, güven sağladığımız firma ve kişi sayımızı genişletmek ve daha ileriye giderek taşımacılık sektöründe en iyisi olmak adına faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Taşımacılık sektörü içerisinde, nakliye hizmetine ihtiyaç duyan mevcut sektörlere ve kişilere kaliteli hizmet vermeyi amaçlayarak kurulmuş olan Rensa Taşımacılık güven ve kalite ilkeleri doğrultusunda çalışmakta ve müşteri dilini doğru anlayan çalışma ekibini sürekli olarak geliştirmektedir.

Saygılarımızla,
Rensa Taşımacılık.

 

Kaliteli Taşımacılık Hizmeti !

Sizde Kaliteli Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin İletişime Geçiniz.

Canlı Destek Hattı