Rensa Taşımacılık olarak sizlere sunduğumuz kargo taşımacılığı hizmetimiz genel olarak nakliye firmaları arasında sık rastlanılır olmayan, yalnızca birkaç firma tarafından sizlere sunulan özel bir hizmet türüdür. Her zaman kendisini geliştirme gayesiyle hareket eden ve sizlere güvenli taşımacılık hizmeti sunan Rensa Taşımacılık,  sizlere bu özel hizmeti sunmakta ve kargo taşımacılığı hizmetini belirlenen yasalar doğrultusunda, kurallara bağlı biçimde yerine getirmekte, sizlerin de taşımacılık işlemlerinde huzurlu olmanızı sağlamaktadır.

Rensa Kargo Taşımacılığı Nedir?

Firmalar arasında çok sık rastlanmayan kargo taşımacılığı hizmetinde kişi ya da kuruluşların birbirlerine gönderdikleri tek parçada en fazla 30 ds/kg olabilen koli ve paket içindeki malzemelerin bir yerden bir yere güvenle taşınması amaç edinilmektedir. Belirli kurallar dâhilinde gerçekleştirilen, yasaların kabul ettiği ürünlerin ve yüklerin firmalar aracılığıyla taşınması işlemine kargo taşımacılığı adı verilmekte, bu hizmette kalite ve güven de yine maksimum seviyede önem arz etmektedir.  

Rensa Taşımacılık’ta Her Kargo Güvenle Teslim Edilir

Firmalar arasında çok sık rastlanmayan kargo taşımacılığı hizmetini sizlere sunan firmamız, kişi ya da kuruluşların birbirlerine gönderdikleri tek parçada en fazla 30 ds/kg olabilen koli ve paket içindeki malzemelerin bir yerden bir yere güvenle taşımaktadır. Rensa Taşımacılık, teslimatını talep ettiğiniz kargoları mutlaka yasaların belirlediği içeriklere sahip olması halinde teslim almakta, bu nedenle de bizlere emanet ettiğiniz kargoların kontrolünü sizler ile birlikte sağlanmaktadır.

Güvenlik amacıyla kontrollerin sağlanmasının akabinde sağlam ve orijinal ambalajlar içinde kargolarınızı hazırlayan personellerimiz, taşınması yasal olarak mümkün olan ürünlerinizin gönderim işlemlerini sağlamaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı, yasal olarak taşınması kabul olmayan ve yasaklanan ürünlerdir. Söz konusu bu ürünler teslim alınmamakta, taşımacılığı sağlanmamaktadır.  

Rensa Taşımacılık ile nakliyesini gerçekleştirmek istediğiniz, yanıcı, patlayıcı vs. olmayan kargolarınızın sevkiyatı güvenli bir biçimde gerçekleştirilmekte, süreciniz maksimum hız seviyesinde ilerlemektedir. Siz de kargo taşımacılığı konusunu araştırıyor, ürünlerinizin kalite ve güven ilkelerine sahip bir firma tarafından taşınmasını istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tek parçada en fazla 30 ds/kg olabilen koli ve paket içindeki ürünleriniz Rensa ile güvendedir.

 

Kaliteli Taşımacılık Hizmeti !

Sizde Kaliteli Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin İletişime Geçiniz.

Canlı Destek Hattı